U Dortmundu odigran tradicionalni malonogometni turnir dijaspore: Pobjednik ekipa E.R.D Bau

Preporučujemo

U okviru tradicionalnog teferiča u Dortmundu, odigran je i tradicionalni malonogmetni turnir.

Turnir je okupio 24 ekipe iz cijele Njemačke, ali i drugih zapadnoevropskih država.

Ove godine, tutilu je osvojila ekipa E.R.D Bau, kojoj je pripalo 1 000 eura i pehar. Oni su nakon penala u finalu pobijedili ekipu Mustajbasic Transport, koja je osvojila drugo mjesto, odnosno 500 eura i pehar.

Trećeplasirana ekipa je Bosna Hamm, kojoj je pripalo 250 eura i pehar.

Najzaslužniji za ovaj malonogometni turnir su Mersudin Dželilović, Haris Aletić, Esmir Džaka, Muhamed Ahmečković, David Kojić i Medžid Cirkovic.

Oni su pozvali i na još jedan turnir u njihovoj organizaciji, koji će biti odrigran 8.juna.