“Teočanski dani otpora”: Odlikovani najuspješniji na sportskim takmičenjima (FOTO)

Preporučujemo

Večerašnjim turnirom u stonom tenisu završena su sportska takmičenja u okviru ovogodišnje manifestacije “Teočanski dani otpora”.

Što se stonotenisera tiče, u pojedinačnoj konkurenciji najuspješniji je bio Elmir Mulaosmanović koji je u finalu pobjedio Emira Džuzdanovića.

Treće mjesto je osvojio Nermin Alić.

U konkurenciji parova, najbolji su bili Emir Džuzdanović i Fahrija Janjarac.

Jučer je odigran i malonogometni turnir za mlađe kategorije.

U kategoriji do 15 godina, prvo mjesto je zazuela ekipa Stari Teočak, drugo mjesto je pripalo ekipi Centar, a  ŠF “Klub 10” je osvojila treće mjesto.

U kategoriji do 13 godina, ekipe ŠF “Klub 10” su ponovo dominirale osvojivši prvo i treće mjesto, dok je drugo mjesto pripalo ekipi Stari Teočak.

U kategoriji do 11 godina, ekipe ŠF “Klub 10” su osvojile prva tri mjesta.

Proglašeni su i najuspješniji pojedinci.

Najbolji igrač turnira je Dino Nukić, najbolji strijelac na turniru je Nijaz Mumbašić, najbolji golman na turniru je Emrah Salkanović dok je za najbolju fudbalerku proglašena Fatima Bilalić.

U srijedu je održan šahovski turnir.

Pobjednik turnira je Džemal Haračić, drugo mjesto je osvojio Asmir Džuzdanović, a trećeplasirani je bio Omer Spahić.