Sve bolji United skače na tabeli, Chelsea priredio novo poniženje svojim navijačima

Preporučujemo

Tri utakmice 23. kola engleske Premier lige odigrane su u terminu od 15 sati, a najinteresantniji rezultat je novi poraz Chelseaja, ovoga puta od Wolverhamptona na svom terenu rezultatom 4:2.

Chelsea je davao naznake podizanja forme, ali su sada vezali dva poraza u svega četiri dana i tu primili čak osam golova.

Da stvari budu gore, Chelsea je vodio u današnjoj utakmici na svom terenu. Cole Palmer je nastavio s dobrim igrama i doveo domaćina u vodstvo u 19. minuti.

No, već do poluvremena gol Matheusa Cunhe i autogol Axela Disasija preokrenuli su rezultat u korist Wolverhamptona (2:1).

U nastavku utakmice Cunha postiže još dva gola i kompletira hat-trick na Stamford Bridgeu za veliku pobjedu Wolverhamptona.

Sve bolji Manchester United istovremeno je rezultatom 3:0 slavio protiv West Hama. Rasmus Hojlund je doveo domaćina u vodstvo u 23. minuti, a mladi Alejandro Garnacho postiže dva gola za nastavak odlične forme.

U trećem meču programa Bournemouth i Nottingham Forest remizirali su rezultatom 1:1.