FK Sapna deklasirala Spreču

Preporučujemo

U okviru 5. prvenstvenog kola, FK Sapna je u subotu u Sapni dočekala ekipu FK Spreča iz Donjih Rainaca i ispratila je kući sa 6 golova u njihovoj mreži, a moglo ih je biti još mnogo više.

Golijada je počela u 6. minuti susreta kada je Semir Husić uputio centaršut sa ivice šesnaesteraca a jedan gostujući igrač glavom loptu skrenuo u sopstvenu mrežu.

U 14. minuti već je 2:0, a strijelac je bio Hasan Salihović.

Golijada se nastavila u 22. minuti kada Ajdin Mehmedović nakon odlične akcije povećava na 3:0, a u ovom susretu odlični Senad Musić u 40. minuti povećava na 4:0.

Mogli su fudbaleri Sapne postići bar još tri-četiri pogotka već u prvom poluvremenu ali u nekoliko situacija kada su sami istrčavali pred golmana gostiju nisu pogađali.

Drugo poluvrijeme proteklo je u nešto opuštenijoj igri ali za potpuni potop gostiju pobrinuo se Ermin Kahrimanović koji je svojim pogotcima u 68. i 84. minuti, mrežu gostiju napunio do vrha za konačnih 6:0.

FK Sapna, trenutno zauzima drugu poziciju na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

U sljedećem kolu koje se igra u nedelju 28. oktobra, Sapna gostuje kod lidera na tabeli, ekipe FK Krušik iz Vukovija.