II KNL-Zapad: Teočak remizirao sa Pribavom, gest gostiju oduševio javnost (FOTO)

Preporučujemo

Fudbaleri Teočaka jučer su na domaćem terenu ugostili ekipu Pribave, a meč je završen bez pobjednika 1:1.

Gosti su poveli u 5.minuti utakmice, a već u 7.minuti Teočak je izjednačio preko Sanela Avdića.

Domaći su čitavo drugo poluvrijeme igrali sa igračem više, ali nisu uspjeli iskoristiti tu prednost pa je meč završen neriješeno.

Inače, fudbaleri i stručni štab Pribave su prije početka utakmice obišli mezar rahmetli Kapetana Hajre u Sniježnici, gdje je položeno cvijeće, proučena fatiha i odata počast komandantu Prve teočanske brigade i narodnom heroju.

Poslije utakmice, domaćini su obezbjedili iftare za gost. Ovaj čin je svakako jedna od najljepših sportskih priča u našem kantonu i pravi primjer svima kako bi trebalo da se organizuju i pripremaju utakmice.

U narednom kolu Teočak gostuje u Dobošnici kod ekipe Željezničara.