U Teočaku zasjedalo općinsko vijeće

Preporučujemo

Danas je zasjedalo općinsko vijeće Teočak. Na šestoj, redovnoj, sjednici vijeća donesena je odluka o dodjeli studentskih stipendija za akademsku 2024/2025 godinu.

Odluku o dodjeli 12 studenskih stipendija dodiplomskog i postdiplomskog studija za akademsku 2024/2025 godinu u iznosu od 1.250 KM slijedećim studentima:

Belma Hasanović, Sumbila Čajlaković,Haris Alić, Selma Čeliković, Almir Mulaosmanović,Halida Džuzdanović, Mersad Džuzdanović, Emsal Mustajbašić, Arijeta Đedović, Aida Hasanović, Erna Džuzdanović i Elvir Bešlić.

Ova odluka primjenjivat će se od 1.1.2025. godine

Pod tačkom dva razmatran je prijedlog i doneseno riješenje o imenovanju Komisije za procjenu vrijednosti nepokretnosti i prava , u kojoj su imenovani Mujo Bilalić bechelor-inžinjer gređevinarstva, Senad Mustajbašić geodetski tehničar i Ramiz Bilalić diplomirani pravnik.

Pored toga na dnevnom redu VI sjednice Općinskog vijeća Teočak nalazilo se još 11 tačaka.

Najnovije

spot_img