Teočak savladao Sapnu u gostima (FOTO)

Preporučujemo

Na stadionu u Sapni jučer je odigran prijateljski susret između domaće Sapne i gostujuće ekipe Teočaka, a Teočani su ostvarili pobjedu od 1:2.

Sapna je povela u 4.minuti utakmice preko Selmira Kahrimanovića. U 30.minuti izjednačio je Emir Bešić. Bešić je postigao i pobjedonosni gol za Lavove desetak minuta prije kraja utakmice.

Inače, na ovoj utakmici od aktivnog igranja fudbala oprostio se Sedin Nuhanović Garac.

I za jedne i za druge ova utakmica je bila generalna proba uoči nastavka sezone u Drugoj ligi TK-a, koja počinje ovog vikenda.

Vrijedi istaći i da su fudbaleri Teočaka, sa stručnim štabom, predstavnicima Uprave kluba i navijačima, prije utakmice obišli mjesto pogibije narodnog heroja Hajrudina Mešića u Nezuku, gdje su proučili fatihu. Fatiha je proučena i na centralnom šehidskom spomen-obilježju u Sapni.