U subotu u sportskoj dvorani u Sapni održane su prijateljske utakmice između mladih odbojkašica, polaznica škole odbojke iz Sapne, i njihovih vršnjakinja iz Tuzle. Djevojčice su se takmičile u nekoliko starosnih kategorija, a sportski događaj okupio je više od pedeset mladih odbojkašica.
Iako je rezultat bio u drugom planu, domaće odbojkašice iz Sapne pokazale su zavidan nivo igre, požrtvovanost i talenat, što je ohrabrujući pokazatelj za razvoj ovog sporta u lokalnoj zajednici.
Kako saznajemo, već se vode aktivnosti oko formiranja odbojkaškog kluba u Sapni, što bi mladim talentima omogućilo kontinuiran rad, takmičenja i dodatni sportski napredak.


































