Pred nogometašima NK Teočak je novi izazov u Drugoj ligi TK-a, grupa Sjever. Sezonu otvaraju na domaćem terenu, gdje će u subotu od 16:30 ugostiti ekipu Špionica 1953.
Nakon kvalitetno odrađenog pripremnog perioda, u kojem su redove kluba pojačali igrači na svim pozicijama, u Teočaku vlada optimizam. Uprava i stručni štab jasno su istakli ambicije – u predstojećem prvenstvu cilj je borba za sami vrh tabele.
U ostalim utakmicama prvog kola, još igraju: Graničar-Željezničar, Vida-Mionica 85, Voćar-Koraj, Sloboda-25.maj, Međiđa-Biberovo Polje.


