Meč Bijeljevac-Sapna prekinut zbog napada na glavnog sudiju (FOTO+VIDEO)

Preporučujemo

U oviru 8. kola, jučer je FK Sapna gostovao u Miljanovcima gdje je osvojio puni bodovni plijen.

Prvo polurijeme proteklo je u ravnopravnoj borbi u kojoj su obje ekipe imale po nekoliko zrelih prilika od kojih je najbolja ona koju su imali gosti u 28. minuti.

I u drugom poluvremenu vodila se ravnopravna borba u kojoj su također i jedna i druga ekipa propustile svoje šanse ali trenutak odluke desio se sredinom drugog poluvremena kada Sapna, nakon kornera i gužve u šesnaestercu domaćina postižu pogodak za 0:1, a stijelac je bio Mahir Ahmetović.

Domaći igrači tražili su prekršaj nad golmanom ,a nakon što je glavni sudija pokazao na centar uslijedio je napad na sudiju.

Domaći golman prvo je glavom, a onda i nogom udario sudiju nakon čega je uslijedio prekid od 20-tak minuta, a po dolasku policijske patrole, sudija je i zvanično prekinuo meč.

(RTV GD/FB. STRANICA “OPĆINA SAPNA KROZ FOTOGRAFIJE”)