Fudbaleri Sapne deklasirali Memiće

883
0
PODIJELI

FK „Sapna “ je u četvrtom kolu III kantonalne lige istok savladala tim Memića sa ubjedljivih 4:1.
Tokom cijele utakmice sapanjski fudbaleri bili su bolji protivnik, te pobjeda niti u jednom momentu nije dolazila u pitanje.

Sapna je povela u 8.minuti utakmice, a mrežu gostiju načeo je Kahrimanović. Na 2:0 u 10. minutu meča povisio je Omerović. Gosti su 17. minutu meča postigli go iz penala te smanjili na 2:1.
U 35. minutu dosuđen je i penal za „Sapnu“, a siguran izvođač bio je Sejdinović za 3:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.
U drugom poluvremenu gledaoci su vidjeli samo jedan go i to u mreži gostiju. U 70. minutu konačan rezultat meča 4:1 za domaćine postavio je Salihović.

Na ovaj način sapanjski fubaleri upisali su još jednu pobjedu i to treću u novoj sezoni i nakon četiri kola imaju osvojenih 9 bodova.