Kung fu Wushu klub “Tigar” Teočak osvojio ekipno drugo mjesto na međunarodnom turniru u Srebrenici

Preporučujemo

Kung fu Wushu klub “Tigar” Teočak u nedjelju je učestvovao na Međunarodnom turniru u Srebrenici i ponovio proslogodisnji rezultat osvojivsi 2. mjesto ekipno uz brojne medalje u Sandi-borbama i formama.

Ovi uspjesi posebno raduju jer su došli na dvadesetu godišnjicu rada ovog kluba.

Potrebno je istaći da je učestvovao značajan broj mladih takmičara ovog kluba, kojima je prvo iskustvo na takmičenju u ovom borilačkom sportu, što dodatno ukazuje na razvoj o napredak kluba.

Trener Nermin Mulaosmanović je iskazao zadovoljstvo nastupom takmičara ali i prilikama za dalji napredak.

Najnovije

spot_img