Križevići: Održan prvi memorijalni malonogometni turnir “Kapetan Kugla” (FOTO)

Preporučujemo

Na školskom poligonu u Križevićima održan je prvi Memorijalni turnir “Kapetan Kugla”, posvećen uspomeni na Kapetana Kuglu i njegove saborce. Turnir je okupio osam ekipa i veliki broj gledalaca, a protekao je u sportskom i fer nadmetanju.

Učestvovale su ekipe: Adel Limar, Caparde, Demobilisani borci, Kapetan Kugla, Sabit Zehić – Nezuk, Sedamnaest Zlatnih – Juniori, Smajić Gradnja i Srcem za Podrinje.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Adel Limar, druga je bila Smajić Gradnja, dok je treće mjesto pripalo ekipi Sedamnaest Zlatnih – Juniori. Za najboljeg golmana proglašen je Ibrahim Muratović (Smajić Gradnja), a za najboljeg igrača Ibrahim Dugolić (Sabit Zehić – Nezuk).

Organizatori su se zahvalili svim učesnicima i publici, kao i sponzorima koji su podržali održavanje turnira.

Memorijalni turnir “Kapetan Kugla” planira se održavati i u narednim godinama, s ciljem čuvanja uspomene i okupljanja zajednice kroz sport.

Najnovije

spot_img