Fudbaleri Sapne u finišu meča ostali bez tri boda u Slavinovićima

Preporučujemo

Fudbaleri Sapne u subotu su u gostima kod Proletera odigrali prvu utakmicu u nastavku sezone u III kantonalnoj ligi-grupa Istok. Meč odigran na stadionu u Slavinovićima završio je neriješeno 3:3, mada je Sapna vodila sve do samog finiša meča.

Sapna je imala prednost od dva gola na početku meča. U 12.minuti Dino Jašarević je postigao prvi gol, da bi prednost Sapnjaka udvostručio Jusuf Alić u 18.minuti.

Domaći su do kraja prvog poluvremena smanjili prednost, da bi početkom drugog poluvremena iz penala pogodili za 2:2.

U 70.minuti Alić je ponovo doveo Sapnu u vodstvo, da bi na samom kraju meča domaći izjednačili na 3:3 i došli do boda.

Mladost iz Gornje Tuzle je sa 1:4 slavila u Lipnici protiv Radnika, pa sada ima tri boda više od Sapne na čelu tabele.