49
0
PODIJELI
željo

Aktuelni prvak BiH nezaustavljivo korača ka novoj titulu. Iako desetkovane, ekipa Amara Osima furiozno je završila gostovanje u Bijeljini slavivši 3:0.

Prvo je Armin Hodžić u 6. minutu doveo goste u vodstvo, a već u 21. minutu pogodio je i Elvir Čolić za 2:0.

Tačku na “i” u 74. minutu stavio je Eldin Adilović, svojim desetim golom ove sezone.

Čelik je golovima Stajića (2. i 9. minuta), Horića (17.) i Popovića (84.) ubilježio novu pobjedu. Jedini gol za goste iz Gradačca postigao je Savić (74.).

Gradina je i dalje bez pobjede ove sezone. Ovaj put u Srebreniku je sva tri boda uzeo Travnik (1:0). Odlučio je u 70. minutu Varupa.

Borac je u posljednjim trenucima meča u Prijedoru došao do boda protiv Rudara. Domaći su od 15. minuta vodili golom Mišana, da bi u 90. minutu utakmice gol za Banjalučane vrijedan jednog boda postigao Trivunović.

U nedjelju se igraju tri preostale utakmice 22. kola. Od 16.30 sastaju se GOŠK – Velež i Zrinjski – Slavija, dok Sarajevo od 19 sati na Koševu dočekuje Leotara.