Kiks FK Sapna na domaćem terenu

Preporučujemo

U okviru 9. kola III kantonalne lige, FK Sapna je dočekala ekipu OFK Pasci 78, a utakmica je završena bez golova.

Po klizavom i neravnom terenu i pred oko stotinjak posjetilaca domaći tim nije uspio ostvariti pobjedu s kojom bi i nakon ovog kola zadržao lidersku poziciju na tabeli.

Prvo poluvrijeme proteklo je u inicijativi domaćeg tima koji je stvorio 3-4 veoma izgledne prilike ali ih igrači nisu uspjeli realizovati.

U drugom poluvremenu Sapna je krenula u totalnu ofanzivu ali se i propisno ispromašivala.

Čak tri puta tresla se prečka, a jedanput stativa protivničkog golmana.

Pravo je čudo da gosti iz jedne prilike koje su imali u drugom poluvremenu, kada se njihov napadač, nakon neuspjele ofsajd zamke, našao sam pred golmanom, nisu kaznili Sapnu za sve promašaje tokom susreta. U

Za FK Sapna nastupali su : Edin Garibović, Emir Mujdić, Dino Jašarević (od 75. min. Nermin Selimović), Safet Dautović (od 46. min. Alija Alić), Vahidin Osmanović, Mahir Ahmetović, Aldin Omerović (od 46. min. Ermin Kahrimanović), Semir Husić, Ševko Mešić, Ajdin Mehmedović i Adem Omerović.

U slijedećem kolu Sapna gostuje u Lipnici kod ekipe FK Radnik.